PET і PET G – це по суті один і той же вид пластику, для якого характерний склад з двох мономерів. Єдина різниця полягає в тому, що в PET G додається гліколь.
Прийнято вважати, що даний вид пластику має всі якісні характеристики ABS. Мається на увазі максимальна стійкість до впливів, довгострокове використання і міцність.
Завдяки низькій термоусадці можна не переживати, що необхідна вам деталь може якось спотворитися в розмірі.
PET має меншу стійкість до згинання і при впливі дуже високих температур має властивість кристалізуватися, так як є цілісним і міцним матеріалом. Використовується, як правило, для внутрішніх оздоблень і нескладних конструкцій. Цей матеріал має велику перевагу в якості і ціні. Тому перед тим як вибрати той чи інший матеріал – варто обов’язково проконсультуватися з нашим фахівцем.
PET G – це матеріал, для якого характерна велика м’якість і гнучкість. Він використовується, як правило, для обробок зовнішнього використання. На відміну від PET – він дуже добре згинається, але при цьому ви повинні розуміти, що м’яку поверхню легше подряпати, а постійний вплив ультрафіолетових променів може деформувати готовий результат.
PET дуже широко застосується, як для дрібних робіт в будівництві, так і в виробництві різних контейнерів, промислових листів, і в харчовій промисловості. Більшість склянок і пляшок виготовляється саме з цього матеріалу або більш м’якого PET G.
Для друку рекламних матеріалів використовується як PET, так і PET G. При виборі варто пам’ятати, що їх характеристики не завжди дозволяють використовувати матеріали в певних умовах через різну здатність переносити високі температури.